Darmowe Księgi Gości

Księga Gości

Referendum w Gminie Nowa Ruda. Dziękujemy za zainteresowanie! Występujemy przeciwko polityce Wójta i Rady Gminy nie przeciwko osobom. Prosimy o kulturalne wpisy. Głosujcie zgodnie z sumieniem.

Zapraszamy do udziału w referendum. Głosujcie zgodnie z sumieniem. Występujemy przeciwko polityce Wójta i Rady Gminy nie przeciwko osobom. Prosimy o kulturalne wpisy.


78910

2x TAK ! W przeciwnym razie niedługo zaczną zwijać asfalt a raczej jego pozostałości, czynsze za mieszkania będą takie jak w centrum Warszawy, podatki wzrosną o 200% a uczyć się będziemy w domu z guwernantką
Marta

06-03-2012 20:04

Dziękujemy za zainteresowanie! Zapraszamy do udziału w referendum. Głosujcie zgodnie z sumieniem. Występujemy przeciwko polityce Wójta i Rady Gminy nie przeciwko osobom. Prosimy o kulturalne wpisy.

REFERENDUM

06-03-2012 16:54

Dodaj nowy wpis:

pozostało znaków

Imię:

Wpisz kod:
Logowanie

Login:
Hasło:

zapomniałem(-am) hasła

Statystyki

Mamy 1 280 zarejestrowanych użytkowników, którzy posiadają 1 181 księgi gości, księgi te zaś 14 061 wpisów oraz zostały obejrzane 4 418 625 razy Ostatnio zarejestrował(-a) się janale.
Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeœli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.